menu ja

         

Mgr. Veronika Krejčí

Katedra českého jazyka a literatury & Centrum PRVoK
Pedagogická fakulta Univerzity Palackého v Olomouci
Žižkovo nám. 5
771 40 Olomouc

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.           YouTube kanál:
QR didakticky koutek

Jsem pedagog s více než 15 letou praxí na 1. stupni ZŠ, 11 let působím jako didaktik českého jazyka na PdF Univerzity Palackého v Olomouci (od roku 2012). Stála jsem u zrodu projektu E-Bezpečí, kde jsem také 10 let vedla vzdělávací aktivy a pracovala jako vedoucí lektor. Spolupodílela jsem se na více než 70 projektech zaměřených na oblast zkvalitnění vzdělávání, mediální výchovu, efektivní používání ICT ve vzdělávání a prevenci rizik souvisejících využíváním ICT. Jsem spoluautorkou několika výzkumných šetření zabývajících se problematikou ICT bezpečnosti, autorkou řady odborných a populárně naučných textů, pomůcek pro vyučování a webových portálů – např. webových stránek pro učitele Didaktika českého jazyka a webu Vševěd – zábavné opakování pro školáky, který obsahuje testové úkoly na procvičování učiva, rozvoj čtenářské gramotnosti a logického myšlení.

Více informací najdete na mém osobním webu.Dnes je 24. 06. 2024 | Svátek má: Jan | Počasí v Olomouci: 14.53 °C | Počasí zítra: 25.89 °C